Warsztaty „Spokój i radość życia według Hobbitów” – 26.09.2017

Spokój i radość życia według Hobbitów

Znasz Hobbitów? To ród niziołków zamieszkujących Shire – krainę stworzoną przez Tolkiena w jego licznych powieściach. Czy te niewielkich rozmiarów stworzenia żyjące w odległej, będącej wytworem wyobraźni krainie są w stanie nauczyć nas jak odnaleźć w życiu szczęście?

„Piwo, jedzenie i przyjaciele – trzy rzeczy, które każdy szanujący się hobbit wymieni jako najbliższe swojemu sercu (prawdopodobnie w tej właśnie kolejności).” – tak opisuje bohaterów naszych warsztatów Noble Smith w swojej książce „Mądrości Shire”.

Weź udział w warsztatach i dowiedz się, jak dogonić szczęście i wieść spokojne życie według Hobbitów, oraz jak rady bohaterów Tolkiena przełożyć na nasze codzienne życie.

Warsztaty odbędą się 26 września w godzinach 17:00 – 19:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 10 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

Biorąc udział w wydarzeniu otrzymasz materiały szkoleniowe, które pomogą Ci usystematyzować i stosować zdobytą wiedzę na co dzień.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply