Październik miesiącem wypalenia zawodowego

Wypalenie zawodowe - czy dotyczy także mnie?

Wypalenie zawodowe, syndrom wypalenia zawodowego, syndrom burnout – występuje, gdy praca przestaje dawać satysfakcję, pracownik przestaje się rozwijać zawodowo, czuje się przepracowany i niezadowolony z wykonywanego zajęcia, które niegdyś sprawiało mu przyjemność.

Jest to wynik stresu występującego na skutek przepracowania. Występuje najczęściej w zawodach wymagających intensywnych kontaktów z ludźmi, wśród psychologów, pedagogów, lekarzy, kierowców autobusu, nauczycieli, pielęgniarek i innych. Obserwuje się jednak, że wypalenie dotyczy coraz częściej także pracowników innych branż.

Jeśli praca nie przynosi Ci już satysfakcji, jest źródłem stresu, a Ty czujesz się wyczerpany – być może jesteś zagrożony syndromem wypalenia zawodowego. Jeśli chcesz to sprawdzić, umów się na godzinne spotkanie w Pokój Spokój, na którym w przyjemnej, ciepłej atmosferze przeprowadzimy z Tobą wywiad i wspólnie wypełnimy test. Dowiesz się także, jakie kroki podjąć zarówno profilaktycznie, jak i wtedy, gdy problem ten może Cię dotyczyć. Tylko w tym miesiącu koszt takiego spotkania to 25 złotych. Spotkanie jest niezobowiązujące i warto wziąć w nim udział!

Aby zarezerwować termin, napisz do nas na adres: kontakt@pokoj-spokoj.pl

Spotkania odbywają się w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Leave a Reply