Warsztaty „Działanie bez działania, czyli jak pomóc swoim marzeniom” – 22.11.2017

Działanie bez działania, czyli jak pomóc swoim marzeniom

Z pewnością słyszałeś, że aby osiągnąć sukces należy na niego ciężko zapracować. Układamy plany – realne, mierzalne, osadzone w czasie, wyznaczamy sobie terminy na ich realizację i dążymy do tego aby ich dotrzymać. A czasem… ta żmudna praca nie przekłada się na wymierne rezultaty. Jakie jeszcze inne metody możemy stosować, aby pomóc sobie osiągnąć wyznaczone cele i marzenia? Są także takie, których stosowanie nie jest ciężką pracą, ale przyjemnością. Na tych warsztatach poznamy zasady „działania bez działania” – jeden ze sposobów na kreowanie wymarzonej wizji swojego życia. Jest wielce prawdopodobne, że proces zmierzający do osiągnięcia tego, czego pragniesz rozpocznie się właśnie na tych warsztatch 🙂

Warsztaty odbędą się 22 listopada w godzinach 17:00 – 19:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 21.11, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 10 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

 

Biorąc udział w wydarzeniu stworzysz wizualizację swoich marzeń metodą działania bez działania oraz otrzymasz materiały szkoleniowe dotyczące tej techniki.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply