Szkolenie „Wystąpienia publiczne – pokonaj swój stres” – 9-10.12.2017

Wystąpienia publiczne - pokonaj swój stres

Jak pokonać lęk przed wystąpieniem publicznym? Jak mówić, żeby nas słuchano? Jak przygotować się do prezentacji? Tego wszystkiego dowiesz się, uczestnicząc w szkoleniu. Celem warsztatów jest nabycie wiedzy jak przygotować się do wystąpień publicznych, jak formułować logiczne i ciekawe wypowiedzi, a także poznanie i doskonalenie mowy ciała oraz umiejętność stosowania metod radzenia sobie ze stresem.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie mają dużego doswiadczenia w obszarze wystąpień publicznych oraz prezentacji, a także dla osób, które posiadają bariery utrudniające im zabranie głosu, przemawianie do szerszej grupy słuchaczy.

Koszt udziału w szkoleniu to 69 złotych.

Cena obejmuje:
-2 dni warsztatów (sb i nd 10:00 – 14:00, łącznie 8 godzin szkoleniowych) w kameralnej grupie do 8 osób
-Przerwy kawowe z drobnym poczęstunkiem
-Dyplom uczestnika
-Materiały szkoleniowe
-Pomoc w formie konsultacji mailowych po ukończeniu szkolenia

Aby zapisać się na listę uczestników, wyślij wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl podając swoje imię, nazwisko i termin warsztatów. Informację dotyczącą płatności za szkolenie otrzymasz w zwrotnej wiadomości.

Szkolenie poprowadzi trener i psycholog – Joanna Jezierska, specjalizująca się w problematyce radzenia sobie ze stresem, prowadząca wielu spotkań i prezentacji biznesowych w obszarze sektora bankowości oraz autorka szkoleń przeprowadzonych w tej tematyce w kilkunastu edycjach.

Warsztaty odbędą się 9 i 10 grudnia w godzinach 10:00 – 14:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply