Warsztaty „Relaksująca moc kolorowania – edycja świąteczna” – 5.12.2017

Relaksująca moc kolorowania – edycja świąteczna

Antystresowe kolorowanki dla dorosłych zjednały sobie zwolenników na całym świecie. Ich relaksująca moc płynąca z przyjemności twórczego aktu i powrotu do beztroskich wspomnień z dzieciństwa koi nasze skołatane nerwy. Jeśli chcesz doświadczyć spokoju i wyciszenia biorąc w dłoń kredki i oddając się kolorowej pasji – weź udział w warsztatach! Edycja grudniowa jest wyjątkowa – na pokolorowanie czekają nowe, gwiazdkowe wzory, a pracować będziemy przy akompaniamencie przyjemnych, świątecznych utworów..

Warsztaty odbędą się 5 grudnia w godzinach 17:00 – 19:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz relaksującej mocy kolorowanek – skupiając się na przyjemnej pracy będziesz mógł obserwować, jak Twoje troski odchodzą w dal. Dodatkowo otrzymasz swoją własną książkę z kolorowankami – abyś mógł kontynuować swoje twórcze działanie w swoim wolnym czasie lub abyś mógł podarować ją najbliższej osobie.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 4.12, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

 

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply