Warsztaty „Rozluźnij swoje mięśnie! – redukcja stresu metodą PRM” – 20.03.2018

Rozluźnij swoje mięśnie! - redukcja stresu metodą PRM

PRM to trening progresywnej relaksacji mięśniowej autorstwa Edmunda Jacobsona. Bazuje on na podejściu do panowania nad stresem, umożliwiającym naukę naturalnego doznawania głębokiego odprężenia. Skutkiem chronicznego stresu lub urazu może być wysoki poziom naprężenia mięśni. Zwracając szczególną uwagę na takie doznania jak napinanie i rozluźnianie mięśni można świadomie likwidować napięcie i uczyć się uspokajać ciało, redukować lęk. PRM oprócz funkcji redukowania stresu dodatkowo jest narzędziem, które pozwala na naukę odczytywania sygnałów wysyłanych przez nasze ciało. Systematyczne wykonywanie ćwiczeń uczy nas identyfikacji, a następnie eliminacji napięć w naszym ciele.

Warsztaty odbędą się 20 marca w godzinach 17:00 – 19:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 19 marca, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 20 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

 Podczas warsztatów nauczysz się jak zmniejszać odczuwany stres przy zastosowaniu tej metody i otrzymasz instrukcje, jak ćwiczyć PRM w zaciszu swojego domu.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply