Poznaj swoje wartości i odszukaj sens w tym co robisz – 26/27.04.2018

Poznaj swoje wartości i odszukaj sens w tym co robisz

„Czy wiesz co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu? Czy znasz swoją hierarchię wartości? Zanim zaczniesz skutecznie i efektywnie wspinać się na drabinę swojego sukcesu, sprawdź czy ta drabina jest oparta o właściwy budynek.” (Michał Pasterski)

Ludzie mają zwyczaj podążać za rzeczami, które wcale nie są dla nich najważniejsze. Niektórzy są w pogoni za wartościami które narzucają nam znajomi, rodzina, społeczeństwo. A nawet telewizja czy panujące właśnie najnowsze trendy.

Określenie hierarchii swoich wartości życiowych jest bardzo ważnym aspektem związanym z kreowaniem życia dającego szczęście i spełnienie. A tak często ludzie idą w zupełnie innym kierunku, niż chcieliby iść. Po to, by potem zdać sobie sprawę z tego, że nie są w miejscu, w którym chcieliby być. Czasem po wielu latach upartego brnięcia w określoną stronę nie ma już odwrotu. Warto więc zadbać o to, aby właśnie teraz poznać, co jest dla Ciebie naprawdę ważne w życiu.

Zapisz się na indywidualne spotkanie z Joanną Jezierską, psychologiem i trenerem w Pokój Spokój. Podczas spotkania odkryjesz swoje wartości, sprawdzisz, czy realizujesz je w swoim życiu i opracujesz plan, w którym będą one ważnym elementem twoich celów i działań.

Spotkania z cyklu „Poznaj swoje wartości” odbędą się w dniach 26-27 kwietnia w godzinach 10:00 – 20:00. Potrwają od 60 do 80 minut. Koszt udziału w spotkaniu to 50 złotych.

Aby zarezerwować swój termin napisz wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl, w treści podając swoje imię i nazwisko oraz wybrany dzień i godzinę. W wiadomości zwrotnej potwierdzimy twoją rezerwację lub zaproponujemy alternatywny termin. Do zobaczenia!

 

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply