Szkolenie „Jak zostać lepszym mówcą” – 18.07.2018

Jak zostać lepszym mówcą

Wystąpienia publiczne to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Czujemy lęk przed tym, jak odbiorą nas inni, martwimy się, czy potrafimy zrozumiale przekazać treści, obawiamy się oceny i boimy się, że coś może pójść nie tak. Często mówimy o sobie „nie jestem dobrym mówcą”. Ale czy tak jest na pewno?

Weź udział w warsztatach, na których będziesz miał szansę zaprezentować się przed innymi uczestnikami. Nagramy Twoje wystąpienie, abyś mógł zobaczyć, jak wypadasz podczas przemawiania. Otrzymasz także szereg przydatnych wskazówek, które pozwolą Ci doskonalić się w sztuce prezentacji.

Odważ się na ten krok, a poznasz swoje możliwości w praktyce. Dziesiątki uczestników naszych szkoleń uznały to ćwiczenie za wspaniałe i pouczające doświadczenie. Dołącz do nich!

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie mają dużego doswiadczenia w obszarze wystąpień publicznych oraz prezentacji, a także dla osób, które posiadają bariery utrudniające im zabranie głosu, przemawianie do szerszej grupy słuchaczy.

Koszt udziału w szkoleniu to 30 złotych.

Aby zapisać się na listę uczestników, wyślij wiadomość do 17 lipca na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl podając swoje imię, nazwisko i termin warsztatów. Informację dotyczącą płatności za szkolenie otrzymasz w zwrotnej wiadomości.

Szkolenie poprowadzi trener i psycholog – Joanna Jezierska, specjalizująca się w problematyce radzenia sobie ze stresem, prowadząca wielu spotkań i prezentacji biznesowych w obszarze sektora bankowości oraz autorka szkoleń przeprowadzonych w tej tematyce w kilkunastu edycjach.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Pokój Spokój przy ul. Kilińskiego 177 w Łodzi 18 lipca w godzinach 17:00-20:00.

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply