Szkolenie „Jak zostać lepszym mówcą” – 21-22.11.2018

Jak zostać lepszym mówcą

Wystąpienia publiczne to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Czujemy lęk przed tym, jak odbiorą nas inni, martwimy się, czy potrafimy zrozumiale przekazać treści, obawiamy się oceny i boimy się, że coś może pójść nie tak. Często mówimy o sobie „nie jestem dobrym mówcą”. Ale czy tak jest na pewno?

Weź udział w warsztatach, na których będziesz miał szansę zaprezentować się przed innymi uczestnikami i doskonalić umiejętność występowania przed publicznością. Szkolenie składa się z trzech modułów:

Moduł 1 – Jak radzić sobie ze stresem w wystąpieniach publicznych?
21.11.2018 godz. 17:00 – 20:00

Lęk przed wystąpieniami publicznymi od lat utrzymuje się w rankingu najbardziej powszechnych lęków na świecie. Jeśli odczuwasz stres podczas prezentacji – nie jesteś sam! Możesz jednak skuteczniej sobie z nim radzić.

W trakcie trwania tego modułu, odpowiemy sobie na pytanie, co dzieje się z naszym ciałem podczas prezentacji oraz w jaki sposób odczuwany stres wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Poznamy kilka skutecznych sposobów, które pozwalają na redukcję odczuwanego napięcia i koncentrują się na dwóch obszarach – fizjologicznym i psychologicznym. Celem szkolenia jest zmniejszenie napięcia związanego z wystąpieniami publicznymi, poznanie wybranych technik radzenia sobie ze stresem i podniesienie umiejętności prezentacyjnych.

Moduł 2 – Zaprezentuj się!
22.11.2018 godz. 17:00 – 20:00

W trakcie trwania tego modułu, uczestnicy prezentują przed grupą wybrany wcześniej temat. Nagramy Twoje wystąpienie, abyś mógł zobaczyć, jak wypadasz podczas przemawiania. Otrzymasz także szereg przydatnych wskazówek, które pozwolą Ci doskonalić się w sztuce prezentacji. Poznasz swoje możliwości w praktyce. Dziesiątki uczestników naszych szkoleń uznały to ćwiczenie za wspaniałe i pouczające doświadczenie. Dołącz do nich!

Moduł 3 – Indywidualne wsparcie
1 godzina w wybranym terminie (23.11.2018 – 31.03.2019)

W ramach tego modułu weźmiesz udział w godzinnej indywidualnej sesji, której celem będzie przygotowanie do czekającego Cię wystąpienia. Spotkanie możesz zrealizować w dogodnym dla Ciebie terminie, akurat wtedy, gdy staniesz przed takim wyzwaniem (jednak nie później niż do 31.03.2019). W trakcie tego spotkania skupimy się na konkretnej prezentacji i przećwiczymy ją, abyś wypadł jak najlepiej.

Do kogo kierowane jest szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie mają dużego doswiadczenia w obszarze wystąpień publicznych oraz prezentacji, a także dla osób, które posiadają bariery utrudniające im zabranie głosu, przemawianie do szerszej grupy słuchaczy.

Koszt udziału w szkoleniu to 99 złotych.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Pokój Spokój przy ul. Kilińskiego 177 w Łodzi 21 i 22 listopada w godzinach 17:00-20:00.

Aby zapisać się na listę uczestników, wyślij wiadomość do 20 listopada na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl podając swoje imię, nazwisko i termin warsztatów. Informację dotyczącą płatności za szkolenie otrzymasz w zwrotnej wiadomości.

Szkolenie poprowadzi trener i psycholog – Joanna Stawińska, specjalizująca się w problematyce radzenia sobie ze stresem, prowadząca wielu spotkań i prezentacji biznesowych w obszarze sektora bankowości oraz autorka szkoleń przeprowadzonych w tej tematyce w kilkunastu edycjach.

 

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply