Warsztaty zdrowego snu – 29.11.2018

Warsztaty zdrowego snu

Według badań służby zdrowia blisko jedna trzecia dorosłych Polaków boryka się z problemami ze snem. To ogromy problem także w skali światowej. Stres, nieregularny rozkład dnia, problemy, które przenosimy do własnej sypialni – to jedne z wielu rzeczy, jakie doprowadziły nas do epidemii bezsenności.

Problemy ze snem można wyleczyć. I nie zawsze jedynym lub najlepszym rozwiązaniem są leki. Częściej niż nam się wydaje, osoby dotknięte bezsennością potrzebują szeregu skutecznych strategii radzenia sobie z tym problemem.

Podczas warsztatów poznasz techniki zdrowego snu, wywodzące się z trzech technik psychoterapeutycznych. Są nimi terapia poznawczo-behawioralna (CBT), emocjonalny trening umysłu (EBT) oraz trening redukcji stresu metodą mindfulness (MBSR). Zapoznaj się z nimi, naucz się ich stosować i śpij spokojnie.

W ramach udziału w warsztacie otrzymasz materiały szkoleniowe zawierające opisy i trening wybranych technik.e.

Warsztaty odbędą się 29 listopada w godzinach 17:00 – 19:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 28.11, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 20 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply