Warsztaty „Wystąpienia publiczne. 6 skutecznych sposobów, aby pokonać swój stres” – 17.01.2019

Wystąpienia publiczne. 6 skutecznych sposobów na stres

Lęk przed wystąpieniami publicznymi od lat utrzymuje się w rankingu najbardziej powszechnych lęków na świecie. Jeśli odczuwasz stres podczas prezentacji – nie jesteś sam! Jeśli chcesz lepiej sobie z nim radzić – weź udział w warsztatach i poznaj 6 sposobów, które w tym pomogą.

Podczas szkolenia odpowiemy sobie na pytanie, co dzieje się z naszym ciałem podczas prezentacji oraz w jaki sposób odczuwany stres wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Poznamy sześć skutecznych sposobów, które pozwalają na redukcję odczuwanego napięcia i koncentrują się na dwóch obszarach – fizjologicznym i psychologicznym. Celem szkolenia jest zmniejszenie napięcia związanego z wystąpieniami publicznymi, poznanie wybranych technik radzenia sobie ze stresem i podniesienie umiejętności prezentacyjnych.

Warsztaty odbędą się 17 stycznia w godzinach 17:00 – 19:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 16 stycznia, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 20 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

Biorąc udział w wydarzeniu otrzymasz wiedzę o różnych technikach antystresowych, poprawiających twoje kompetencje prezentera i mówcy. Wręczymy Ci także materiały, które zawierają całą cenną wiedzę przekazywaną na szkoleniu.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply