Nowy Rok, nowa podróż

Nowy Rok, nowa podróż

Nowy Rok to zawsze kolejna czysta kartka i okazja, aby zapełnić ją wybranymi, szczęśliwymi momentami. Wejście w kolejny rok jest jak ekscytująca podróż w nieznane. A co robisz przed każdą podróżą? Przygotowujesz się do niej, planujesz jej przebieg, pakujesz walizkę! Zastanawiasz się, co ze sobą zabrać, a co zostawić. Zachęcam cię do udziału w spotkaniu, na którym wypełnisz swoją walizkę na na nadchodzącą, dwunastomiesięczną podróż – tak, aby podczas tej wędrówki wspierała Cię w drodze do realizacji twoich celów i postanowień.

Co Cię czeka?

Nowy Rok – nowa podróż to program pogłębiający świadomość swoich mocnych stron, wyznaczania celów oraz procesu ich realizacji. Obejmuje dwa 90 minutowe indywidualne spotkania z trenerem i psychologiem, podczas których budujesz swoją wizję nadchodzącego roku w oparciu o dedykowane materiały szkoleniowe. Możesz pracować na swoich postanowieniach, albo wyznaczyć je w ramach tego programu. Proces ten ma na celu długotrwałe wsparcie twojej motywacji w realizacji świadomych, dedykowanych tobie celów i wyzwań.

Spotkania z cyklu „Nowy Rok, nowa podróż” odbędą się w dniach 14-28 stycznia w godzinach 10:00 – 20:00. Potrwają ok 90 minut. Pakiet dwóch spotkań stanowiący całość programu to koszt 99 złotych.

Spotkania mają miejsce w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zarezerwować swój termin napisz wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl, w treści podając swoje imię i nazwisko oraz wybrany dzień i godzinę (podaj dwa terminy – pakiet obejmuje dwa spotkania). W wiadomości zwrotnej potwierdzimy twoją rezerwację lub zaproponujemy alternatywny termin. Do zobaczenia!

Leave a Reply