Warsztaty „Obudź w sobie energię do działania” – 21.02.2019

Obudź w sobie energię do działania

Odkryj w sobie SUPERMOC!

Weź udział w szkoleniu i dowiedz się, dlaczego tak trudno jest ci czasem podejmować nowe wyzwania, realizować marzenia, a nawet – wykonywać proste codzienne obowiązki. Znajdź odpowiedź na pytanie co sprawia, że tak często brakuje ci energii do działania. Przekonaj się, jak zmiana swojego nastawienia może wpłynąć na wzrost wewnętrznej siły i poznaj „energetyczne dopalacze” – rzeczy, które sprawią, że każdego dnia towarzyszyć ci będzie motywacja do działania. Poświęć także chwilę na działanie w rytmie „flow” – jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, będziesz miał wspaniałą okazję aby doświadczyć tego wyjątkowego stanu i nauczyć się przywoływać go podczas wykonywania zadań.

Warsztaty odbędą się 21 lutego w godzinach 18:00 – 20:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 20 lutego, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply