Warsztaty „Wystąpienia publiczne. Jak zostać trenerem?” – 9.03.2019

Wystąpienia publiczne. Jak zostać trenerem?

Umiejętności trenerskie są niezwykle przydatne na wielu stanowiskach w różnych branżach. Przydają się wtedy, gdy prowadzisz spotkania, uczysz innych tego, co sam dobrze potrafisz lub przewodzisz zespołowi i chcesz skuteczniej go motywować i integrować czy chcesz aktywnie wpływać na rozwój innych ludzi. Na tym szkoleniu poszerzysz swoje kompetencje trenerskie i nauczysz się korzystać z narzędzi istotnych w pracy trenera.

Warsztaty „Jak zostać trenerem” to praktyczne wprowadzenie w świat trenera, zapewniające solidne podstawy  wiedzy z tego obszaru. Jeśli jesteś na początku drogi trenerskiej lub myślisz o rozpoczęciu przygody związanej z prowadzeniem szkoleń – to świetna okazja, aby zdobyć cenną wiedzę i umiejętności.

Szkolenie składa się z trzech modułów. Z ich treścią zapoznasz się poniżej:

Moduł 1 – Jak zaprojektować szkolenie?

W tym module dowiesz się jak przeprowadzać badanie potrzeb szkoleniowych, jak ustalać cel szkolenia, a także poznasz rolę scenariusza szkoleń. Uzyskasz również informację jak przygotować materiały dla uczestników i ćwiczenia, jak dobrać salę oraz jak ją zaaranżować i poznasz alternatywy prezentacji multimedialnej. Nauczysz się też tworzyć ankiety ewaluacyjne.

Moduł 2 – Jak poprowadzić szkolenie?

W tej części skupimy się na budowaniu atmosfery sprzyjającej efektywnej nauce, nawiązania kontaktu z grupą i budowania autorytetu, sposobów angażowania uczestników, budowania kontraktu szkoleniowego, zarządzania czasem podczas szkolenia oraz panowania nad działaniami grupy.

Moduł 3 – Metody szkoleniowe

Podczas tego modułu poznasz znane i sprawdzone metody szkoleniowe jakimi są mini-wykłady, burza mózgów, energizery, lodołamacze, studium przypadku, testy, filmy czy prace w grupach. Poznasz ich zalety i wady, a także dowiesz się, jak je stosować by osiągnąć założone cele szkoleniowe.

 

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy i kompetencji wykorzystywanych w roli trenera. Szkolenie kierowane jest do początkujących trenerów lub osób chcących rozpocząć przygodę z trenerstwem.

Czas i miejsce szkolenia:

9:00 – 18:00 (w tym godzinna przerwa na obiad we własnym zakresie oraz przerwy kawowe wliczone w cenę)

Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Koszt udziału w szkoleniu to 99 złotych.
Każdy z uczestników otrzyma dyplom uczestnictwa w szkoleniu i materiały szkoleniowe pogłębiające zdobytą wiedzę.
 

Aby zapisać się na listę uczestników, wyślij wiadomość do 8 marca na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl podając swoje imię, nazwisko i termin warsztatów. Informację dotyczącą płatności za szkolenie otrzymasz w zwrotnej wiadomości.

Szkolenie poprowadzi trener z ośmioletnim doświadczeniem oraz psycholog – Joanna Stawińska, twórczyni ponad 80 szkoleń, która spędziła na sali szkoleniowej ponad 1000 godzin.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply