Warsztaty „A może by tak rzucić wszystko i zostać Hobbitem” – 14.03 i 28.03.2019

Spokój i radość życia według Hobbitów

Znasz Hobbitów? To ród niziołków zamieszkujących Shire – krainę stworzoną przez Tolkiena w jego licznych powieściach. Czy te niewielkich rozmiarów stworzenia żyjące w odległej, będącej wytworem wyobraźni krainie są w stanie nauczyć nas jak odnaleźć w życiu szczęście?

„Piwo, jedzenie i przyjaciele – trzy rzeczy, które każdy szanujący się hobbit wymieni jako najbliższe swojemu sercu (prawdopodobnie w tej właśnie kolejności).” – tak opisuje bohaterów naszych warsztatów Noble Smith w swojej książce „Mądrości Shire”.

Weź udział w warsztatach i dowiedz się, jak dogonić szczęście i wieść spokojne życie według Hobbitów, oraz jak rady bohaterów Tolkiena przełożyć na nasze codzienne życie.

Warsztaty odbędą się 14 marca w godzinach 17:30 – 19:30 oraz drugi termin 28 marca w godzinach 11:00 – 13:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

Biorąc udział w wydarzeniu otrzymasz materiały szkoleniowe, które pomogą Ci usystematyzować i stosować zdobytą wiedzę na co dzień.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply