Warsztaty „Podróż w głąb siebie” – 11.04.2019

Podróż w głąb siebie

„Poznaj samego siebie, a stanie przed tobą otworem cały świat” – mawiał Sokrates. Jak więc to zrobić?

Wiedzę o sobie zdobywamy całe życie. Świadomość swoich mocnych i słabych stron pomaga nam skuteczniej realizować cele, podejmować trafniejsze decyzje oraz tworzyć lepsze i trwalsze relacje z innymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sobie samym, poznać swój profil osobowości, uzyskać informacje na temat swoich talentów i ograniczeń – weź udział w warsztacie. W trakcie jego trwania, w swobodnej i przyjaznej atmosferze, wykonasz kilka testów, dzięki którym zdobędziesz ciekawą wiedzę na temat swojego charakteru. Testy będą miały różnorodną formę – kwestionariusza, wyboru określonego obrazu lub przedmiotu, wolnych skojarzeń i podstaw analizy grafologicznej. Twoje wyniki pozostaną poufne, chyba, że postanowisz podzielić się nimi z innymi. Szkolenie jest świetną okazją do lepszego poznania siebie, a jeśli zechcesz, będziesz mógł podzielić się poznanymi technikami z bliskimi i zachęcić ich, aby wykonali te same zadania i zyskali nowe spojrzenie na własną osobę.

W ramach udziału w wydarzeniu otrzymasz od nas materiały szkoleniowe zawierające opisy wykorzystanych narzędzi wraz z instrukcją do ich stosowania.

Spotkanie poprowadzi psycholog i doświadczony trener rozwoju osobistego – Joanna Stawińska.


Warsztaty odbędą się 11 kwietnia w godzinach 17:30 – 19:30 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 27 marca, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply