Mindmapping, czyli co kryje Twój umysł – 21.03.2019

Mindmapping, czyli co kryje Twój umysł?

Mindmapping, czyli tworzenie map myśli to szczególny rodzaj notowania, mający według jego twórców zwiększać efektywność pracy i zapamiętywania oraz aktywować intuicję dzięki wykorzystaniu synergicznej współpracy obu półkul mózgowych. Metoda została opracowana przez dwóch brytyjskich naukowców: Tony’ego i Barry’ego Buzana. To także potężne narzędzie bazujące na skojarzeniach, które pomaga nam szukać odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Podczas warsztatów wykorzystamy go w szczególnym celu – okryjemy, co daje nam spokój. Nawet jeśli wydaje Ci się, że znasz odpowiedź na to pytanie, gwarantuję Ci – tworzenie mapy myślowej przyniesie zaskakujące dla Ciebie, warte przemyślenia efekty.

Warsztaty odbędą się 21 marca w godzinach 17:30 – 19:30 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl do 20 marca, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.


Biorąc udział w wydarzeniu otrzymasz podstawową wiedzę jak tworzyć efektywne mapy myśli oraz jakie korzyści płyną z ich stosowania, a także stworzysz własną, unikalną mapę związaną ze sposobami, jak dążyć do upragnionego spokoju.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply