Warsztaty „Relaksująca moc kolorowania – edycja wakacyjna” – 19.06.2019

Relaksująca moc kolorowania – edycja wakacyjna

Antystresowe kolorowanki dla dorosłych zjednały sobie zwolenników na całym świecie. Ich relaksująca moc płynąca z przyjemności twórczego aktu i powrotu do beztroskich wspomnień z dzieciństwa koi nasze skołatane nerwy. Jeśli chcesz doświadczyć spokoju i wyciszenia biorąc w dłoń kredki i oddając się kolorowej pasji – weź udział w warsztatach!

Ta edycja jest wyjątkowa, bo poświęcona długo wyczekiwanym wakacjom. Będziemy tworzyć tropikalne wzory, sielskie pejzaże i słoneczne krajobrazy. Dodatkową atrakcją będzie… ognisko na plaży! Jak to możliwe? Przyjdź i przekonaj się sam!

Warsztaty odbędą się 19 czerwca w godzinach 17:30 – 19:30 w siedzibie firmy Pokój Spokój na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz relaksującej mocy kolorowanek – skupiając się na przyjemnej pracy będziesz mógł obserwować, jak Twoje troski odchodzą w dal. Dodatkowo uczestnicy otrzymają swoją własną książkę z kolorowankami – abyś mógł kontynuować swoje twórcze działanie w swoim wolnym czasie.


Aby zapisać się na wydarzenie, zgłoś swój udział wysyłając wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl, gdzie podasz swoje imię, nazwisko oraz termin wydarzenia, w którym chcesz uczestniczyć. Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – w wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję, jak dokonać wpłaty.

 

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply