Warsztaty zdrowego snu – 18.09.2019

Warsztaty zdrowego snu

Popraw jakość swojego snu!

Według badań służby zdrowia blisko jedna trzecia dorosłych Polaków boryka się z problemami ze snem. To ogromy problem także w skali światowej. Stres, nieregularny rozkład dnia, problemy, które przenosimy do własnej sypialni – to jedne z wielu rzeczy, jakie doprowadziły nas do epidemii bezsenności.

Problemy ze snem można wyleczyć. I nie zawsze jedynym lub najlepszym rozwiązaniem są leki. Częściej niż nam się wydaje, osoby dotknięte bezsennością potrzebują szeregu skutecznych strategii radzenia sobie z tym problemem.

Podczas warsztatów poznasz techniki zdrowego snu, wywodzące się z trzech technik psychoterapeutycznych. Są nimi terapia poznawczo-behawioralna (CBT), emocjonalny trening umysłu (EBT) oraz trening redukcji stresu metodą mindfulness (MBSR). Zapoznaj się z nimi, naucz się ich stosować i śpij spokojnie.

W ramach udziału w warsztacie otrzymasz materiały szkoleniowe zawierające opisy i trening wybranych technik.e.

Warsztaty odbędą się 18 września w godzinach 17:30-19:30 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!


Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – bilety możesz kupić tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj3/

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply