Warsztaty „Stwórz swoje szczęście” 27.09.2019

Stwórz swoje szczęście

Kiedy pytam ludzi, jaki jest najważniejszy cel w ich życiu bardzo często słyszę odpowiedź: „Po prostu być szczęśliwym”.

Jak zatem osiągnąć ten cel? Odpowiedzią na to pytanie zajmuje się nurt psychologii nazywany psychologią pozytywną. Odkrycia psychologii pozytywnej są bardzo interesujące i naukowo weryfikowalne.

Podczas warsztatów udzielimy odpowiedzi na pytanie co powinniśmy zrobić, aby czuć się szczęśliwsi. Okaże się, że czasem jedynie drobne zmiany naszych przekonań potrafią skutecznie wpłynąć na wzrost poczucia szczęścia. Dowiemy się, jak świadomie praktykować działania, które pozwalają nam żyć lepiej oraz jakie zdrowe praktyki przyniosą najlepsze efekty. Dodatkowo zajmiemy się błędnymi przekonaniami na temat tego, co przynosi szczęście. O czym wierzymy, że uczyni nas szczęśliwszymi, a w rzeczywistości nie ma na nasz dobrostan pozytywnego wpływu?

Udział w warsztacie wyposaży Cię w narzędzia, pomocne przy budowaniu twojego poczucia szczęścia.

Warsztaty odbędą się w siedzibie firmy Pokój Spokój przy ul. Kilińskiego 177 w Łodzi w terminie 27 września godz. 17:30-19:30.

Koszt udziału w warsztacie  to 30 złotych. Bilet kupisz tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj1/

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Ważne:
Ilość miejsc ograniczona – warsztaty mają kameralny charakter (do 8 osób). Wyślij wiadomość już dziś, jeśli zależy Ci aby wziąć udział.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply