„Toksyki” i jak sobie z nimi radzić – 25.09.2019

"Toksyki" i jak sobie z nimi radzić

Ma negatywne nastawienie do świata i nie szanuje twojego czasu. Kłamie i kontroluje. Więcej mówi, niż słucha i nie interesuje go specjalnie co masz do powiedzenia. Dramatyzuje. Ma silną potrzebę posiadania racji. Czasem gra rolę wiecznej ofiary. Po spotkaniu z tą osobą masz poczucie winy i jesteś wyczerpany emocjonalnie. Masz w swoim otoczeniu podobne osoby? Prawdopodobnie obcujesz z „toksykami”.

Na szkoleniu dowiesz się, jak rozpoznać osoby toksyczne i co je charakteryzuje. Usłyszysz, co może być przyczyną powstawania takiego nastawienia i poznasz kilka skutecznych sposobów na to, jak radzić sobie w kontaktach z osobami toksycznymi.

To wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli masz dość zmęczenia i złego samopoczucia wynikającego z relacji z toksycznymi ludźmi.

Warsztat odbędzie się w siedzibie firmy Pokój Spokój przy ul. Kilińskiego 177 w Łodzi, 25 września w godzinach 17:30 – 19:30.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Koszt udziału to 30 złotych – bilet kupisz tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj2

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply