Warsztaty „Stwórz własne kartki świąteczne” – 13.12.2019

Stwórz własne kartki świąteczne

Grudzień w Pokój Spokój to czas, w którym czerpiemy relaksującą moc płynącą z tworzonych własnoręcznie prezentów. Weź udział w warsztatach, na których wykonasz własne, niepowtarzalne kartki świąteczne. Możesz podarować je bliskim, którzy z pewnością docenią ich niezwykłą wartość. Pamiętasz, kiedy dostałeś pocztą prawdziwą kartkę z życzeniami? Pewnie zdarza się to coraz rzadziej. Zaskocz osoby, które kochasz samodzielnie wykonaną niespodzianką, a gwarantuję ci – wywołasz wielki uśmiech na ich twarzy.

Biorąc udział w wydarzeniu, otrzymasz od nas wszystkie produkty potrzebne do wykonania kartek oraz stworzysz je samodzielnie przy pomocy trenera.

Czas i miejsce szkolenia:
piątek, 13.12.2019, godzina 17:00 – 18:30,
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!


Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – bilety możesz kupić tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj11/

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply