Warsztaty „Relaksująca moc kolorowania – edycja świąteczna” – 17.12.2019

Relaksująca moc kolorowania - edycja świąteczna

Antystresowe kolorowanki dla dorosłych zjednały sobie zwolenników na całym świecie. Ich relaksująca moc płynąca z przyjemności twórczego aktu i powrotu do beztroskich wspomnień z dzieciństwa koi nasze skołatane nerwy. Jeśli chcesz doświadczyć spokoju i wyciszenia biorąc w dłoń kredki i oddając się kolorowej pasji – weź udział w warsztatach! Edycja grudniowa jest wyjątkowa – na pokolorowanie czekają nowe, gwiazdkowe wzory, a pracować będziemy przy akompaniamencie przyjemnych, świątecznych utworów, drewna płonącego w kominku i przy gorącej czekoladzie lub kawie z cynamonem.

Biorąc udział w wydarzeniu doświadczysz relaksującej mocy kolorowanek – skupiając się na przyjemnej pracy będziesz mógł obserwować, jak Twoje troski odchodzą w dal.

Czas i miejsce szkolenia:
wtorek, 17.12.2019, godzina 17:00 – 19:00,
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!


Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych – bilety możesz kupić tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj12/

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply