Podaruj bliskim odrobinę spokoju – karta podarunkowa

Podaruj bliskim odrobinę spokoju

Zbliżające się Święta to wyjątkowy czas w roku. Czerpiemy radość z obdarowywania bliskich i sami cieszymy się z otrzymanych prezentów. Jeśli nie masz jeszcze prezentu dla przyjaciela lub rodziny wybierz naszą kartę i podaruj im odrobinę spokoju.

Karta Podarunkowa Pokój Spokój to bon, który możesz sprezentować wybranej osobie. Można wykorzystać ją do zakupu usług oferowanych przez naszą firmę – są to spotkania indywidualne z trenerem/psychologiem (nauka technik relaksacyjnych i radzenia sobie ze stresem, sesje coachingowe, praca nad rozwojem swoich umiejętności), cykliczne warsztaty rozwoju osobistego, czy szkolenia umiejętności miękkich.

Kartę możesz zasilić wybraną przez siebie kwotą (min. 30 zł), a obdarowana przez ciebie osoba będzie mogła korzystać z usług Pokoju za jej okazaniem. Karta jest ważna do 1.06.2020 roku. Możesz otrzymać ją w formie elektronicznej lub odebrać w siedzibie firmy – wówczas pięknie ją dla ciebie zapakujemy!

Do wyboru masz aż 6 wzorów kart.

Wzór A:

 

Wzór B:

 

Wzór C:

 

Wzór D:

Wzór E:

 

Wzór F:

Kartę zamówisz pisząc maila na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl podając w nim kwotę zasilenia karty, numer wzoru i sposób jej odbioru (osobiście lub elektronicznie) – w wiadomości zwrotnej (wyślemy ją w ciągu 24 godzin) otrzymasz od nas instrukcję, jak dokonać wpłaty.

Przed zakupem, zapoznaj się z regulaminem korzystania z karty dostępnym poniżej:

Regulamin karty podarunkowej Pokój Spokój – 2019

Cudownych, spokojnych Świąt!

Leave a Reply