Darmowy ebook „30 sposobów na stres, któresz możesz zacząć stosować od zaraz!”

Darmowy ebook "30 sposobów na stres"

Stres jest obecny w życiu każdego z nas. Badania wykazały, że pomaga on nam lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach, podejmować nowe wyzwania czy nawiązywać głębsze relacje z innymi ludźmi. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy poziom stresu w naszym życiu utrzymuje się na zwiększonym poziomie przez dłuższy czas. 

Taka sytuacja może prowadzić do szeregu problemów ze zdrowiem oraz obniżenia jakości i poczucia satysfakcji znaszego życia. Aby do tego nie doprowadzić, potrzebujemy skutecznych narzędzi do radzenia sobie z nadmiarem napięcia.

W tej książce znajdziesz trzydzieści sposobów, które pozwolą ci lepiej poradzić sobie w stresujących sytuacjach. Część to sprawdzone ćwiczenia coachingowe, część wywodzi się z terapeutycznego nurtu CBT (terapii poznawczo –behawioralnej) oraz mindfulness (treningu uważności), część zaś oddziałuje bezpośrednio na naszą fizjologię, wspierając określone czynności układu nerwowego.Wypróbuj je i znajdź takie metody, które będą najlepiej sprawdzały się w twoim życiu.

Autorką książki jest Joanna Stawińska, psycholog i trener zarządzania stresem z wieloletnim stażem, pracująca na co dzień z klientami Pokój Spokój w Łodzi.

Aby pobrać ebook, kliknij w link poniżej:

30 sposobów na stres

Powodzenia! ☺

Leave a Reply