Warsztaty „7 filarów poczucia własnej wartości” – 30.01.2020

7 filarów poczucia własnej wartości

„Czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie jest akceptowanie siebie jako wartościowej osoby.” —Brian Tracy

Nasza relacja ze sobą jest podstawową, a zarazem najważniejszą, jaką budujemy w życiu. Od tego, jak traktujemy siebie, zależy to, w jaki sposób będziemy budować relacje z innymi. Bo jeśli same siebie nie akceptujemy, nie szanujemy, to dlaczego inni mają to robić? Perfekcjonizm, brak asertywności, krytycyzm wobec siebie, potrzeba ciągłej kontroli – to tylko niektóre objawy braku poczucia własnej wartości. Wszystkie prowadzą do oddalania się od siebie, braku kontaktu ze swoimi emocjami, smutku, frustracji, wypalenia, a czasem wręcz depresji lub chorób psychosomatycznych.

Na warsztatach dowiesz się, jak zwiększyć poczucie własnej wartości, jak podbudować swoją samoocenę oraz jak odzyskać wiarę w siebie, aby czerpać z życia jak najwięcej radości.

 

Warsztaty odbędą się 30.01 w godzinach 17:00-19:00 w siedzibie firmy na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!


Koszt udziału w warsztatach to 35 złotych – bilety możesz kupić tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj17/

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply