Warsztaty „Naturalnie, posprzątane. Wprowadź ekologiczne pomysły do swojej codzienności” – 29.01.2020

Naturalnie, posprzątane. Wprowadź ekologiczne pomysły do swojej codzienności

Poznaj razem ze mną najprostsze sposoby na prowadzenie domu. Jak sprawić, by dom pachniał wiatrem i słońcem, był przyjaznym, bezpiecznym miejscem dla dorosłych, dzieci i zwierząt.

Zapraszam na bardzo praktyczny warsztat każdego, kto czuje się ciągle zmęczony. Każdego kto ma kłopot ze stanem swojej skóry, cierpi z powodu alergii. Każdego kto chciałby wprowadzić drobne zmiany w codzienności. Podczas dwugodzinnego spotkania sprawdzimy, jak relaksujące dla zmysłów potrafią być proste czynności, takie jak: sprzątanie, dbanie o higienę, przygotowywanie dla kogoś prezentu.

Z naszego spotkania wyjdziesz ze swoim środkiem czystości, kóry będziesz mógł zastosować tuż po przyjściu do domu. Zabierzesz również niecodzienny, szybki w wykonaniu prezent dla kogoś bliskiego. W domu towarzyszyć Ci będą wskazówki, które zapiszę dla Ciebie. Wszystko po to, by zdobyte podczas warsztatu umiejętności mogłby stać się Twoją nową naturą.

Czas i miejsce szkolenia:
środa, godzina 17:00 – 19:00, 29.01.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety (39 zł) zdobędziesz tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj18/

Warsztat poprowadzi Jolanta Śliwińska – psycholog, która ma głębokie przekonanie, że dom, w którym się mieszka, warto prowadzić prosto i z czułością zarazem. Uczy jak przyglądać się swoim nawykom, proponuje delikatne, choć efektowne zmiany. Dba o racjonalne i zdrowe myślenie o sobie i o świecie.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply