Warsztaty „Zbuduj swoją asertywność” – 5.02.2020

Zbuduj swoją asertywność

Asertywność jest w dzisiejszych czasach cechą pożądaną, ponieważ pozwala na posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nienaruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, a także na obronę własnych praw i stawianie granic w sytuacjach trudnych. Asertywność jest kojarzona z takimi mocnymi stronami naszego charakteru jak pewność siebie, wysoka samoocena oraz niezależność.

Na warsztatach nauczysz się, jak budować w sobie asertywność – jest to bowiem umiejętność, którą możesz wytrenować, tak jak np. pływanie. Dowiesz się także, jaka z czeterch postaw jest tobie najbliższa – uległa, agresywna, manipulującą czy asertywna. Poznasz 10 praw asertwyności i nauczysz się przekazywać innym informację zwrotną w sposób skuteczny i komfortowy – nawet wtedy, kiedy masz do powiedzenia coś trudnego lub nieprzyjemnego.

Warsztaty odbędą się 5.02 w godzinach 17:30 – 19:30 w siedzibie firmy Pokój Spokój na ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Koszt udziału w warsztatach to 35 złotych – bilety możesz kupić tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj20/

Spotkania poprowadzi Joanna Stawińska, psycholog i trener rozwoju osobistego.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply