Warsztaty „Koreańska 10-stopniowa pielęgnacja w polskim wydaniu ” – 12.03.2020

Koreańska 10 stopniowa pielęgnacja w polskim wydaniu

Czy ten tytuł brzmi jakby nielogicznie? Sprawdź to sama na spotkaniu, podczas którego będę starała się przekonać każdą otwartą kobiecą głowę do uproszczenia sobie życia. Do oszczędności. Do czułej, skutecznej pielęgnacjiskóry swojej twarzy. To podstawowe trzy korzyści, jakie dostrzegam po stosowaniu wieloetapowego koreańskiego rytuału pielęgnacji twarzy, który dopasowałam do słowiańskich realiów.

Podczas spotkania opowiem krok po kroku czego można użyć każdego wieczora, by czuć się komfortowo. Pokażę jaki rodzaj dotyku służy cerze. Przetestujemy dwa rodzaje kosmetyków. Podejmiemy również próbę wykonania perfum, których zapach samodzielnie skomponujesz i przetestujesz w domu. Wszystkie omówione kroki rozpiszę dla Ciebie w notatce, którą możesz przywiesić w łazience.

Nie mam przekonania do kupowania zagranicznych wynalazków. Ale sama idea wieloetapowego oklepywania siebie – pociąga mnie ze sobą bardzo. Zróbmy to razem. Uczmy się zaufania i odwagi, by dbać o siebie na swój sposób, tańszy, prostszy, dostarczając sobie cennych składników. Zrobimy to, nawet jeśli nie mamy tytułu mgr chemii czy kosmetologii przez nazwiskiem.

Czas i miejsce szkolenia:
czwartek, godzina 17:00 – 19:00, 12.03.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety (49 zł) kupisz tutaj: https://evenea.pl/event/eko2/

Warsztat poprowadzi Jolanta Śliwińska – psycholog, która ma głębokie przekonanie, że dom, w którym się mieszka, warto prowadzić prosto i z czułością zarazem. Uczy jak przyglądać się swoim nawykom, proponuje delikatne, choć efektowne zmiany. Dba o racjonalne i zdrowe myślenie o sobie i o świecie.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply