Warsztaty „Naturalnie posprzątana kuchnia” – 19.03.2020

Naturalnie posprzątana kuchnia

Czy posprzątasz swoją kuchnię na nowo? Przygotuj, razem ze mną, naturalne, tanie środki czystości. Takie, dzięki którym Twoje małe dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się na podłodze, a dom będzie pachniał świeżym powietrzem, a nie syntetycznie wyprodukowaną leśną łąką.

Podczas spotkania zrobimy uniwersalny płyn czyszczący, w dwóch wersjach, do wyboru.

Podpowiem, który produkt, który na pewno masz już w kuchni, pięknie doczyści stal nierdzewną.

Przemyślimy wspólnie kwestie zmywania.

Zdezynfekujemy deski do krojenia.

Zajmiemy się także piekarnikiem.

Zorganizujemy jedzenie w lodówce, tak, by więcej nie trzeba było wyrzucać zapomnianych resztek.

Wprowadzimy odświeżający zapach do kosza na śmieci.

A jeśli Twój ukochany kubek stracił swój biały kolor, od dużej ilości kawy i herbaty-proszę, weź go ze sobą. Zadbamy o niego.

Z tego spotkania wyjdziesz ze swoim środkiem czystości, który będziesz mogła zastosować tuż po przyjściu do domu. Po tygodniu testowania będziesz już wiedziała, czy moje podejście do prowadzenia domu spełnia Twoje oczekiwania.

Podpowiem pod jakim łódzkim adresem zdobędzieszwykonane z naturalnych materiałów, trwałe akcesoria do sprzątania, czy komponenty do tworzenia własnych środków czystości. Pomogę uporządkować nową wiedzę w postaci notatki, jaką dla Ciebie przygotuję.

Odpowiem również bardzo praktycznie na Twoje wątpliwości (zachęcam, przygotuj swoje pytania). Opowiem o błędach, które popełniałam, sprzątając naturalnie. Zwrócę uwagę, na niuanse, które mogą być pomocne w utrwalaniu zdrowszych nawyków. Tak, by zdobyte na warsztatach nowe umiejętności mogły stać się Twoją nową naturą.

Czas i miejsce szkolenia:
czwartek, godzina 17:00 – 19:00, 19.03.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety (49 zł) tutaj: https://evenea.pl/event/eko1/

Warsztat poprowadzi Jolanta Śliwińska – psycholog, która ma głębokie przekonanie, że dom, w którym się mieszka, warto prowadzić prosto i z czułością zarazem. Uczy jak przyglądać się swoim nawykom, proponuje delikatne, choć efektowne zmiany. Dba o racjonalne i zdrowe myślenie o sobie i o świecie.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - warsztaty mają kameralny charakter.

Leave a Reply