Warsztaty „Co daje nam szczęście?” – 26.02.2020

Co daje nam szczęście?

Kiedy pytam ludzi, jaki jest najważniejszy cel w ich życiu bardzo często słyszę odpowiedź: „Po prostu być szczęśliwym„.

Jak zatem osiągnąć ten cel? Odpowiedzią na to pytanie zajmuje się nurt psychologii nazywany psychologią pozytywną. Odkrycia psychologii pozytywnej są bardzo interesujące i naukowo weryfikowalne.

O czym wierzymy, że uczyni nas szczęśliwszymi, a w rzeczywistości nie ma na nasz dobrostan pozytywnego wpływu? Znasz odpowiedź na to pytanie? Dołącz do nas na szkoleniu i dowiedz się, czy dokonujesz trafnych decyzji w kształtowaniu swojego codziennego życia.

Podczas szkolenia udzielimy odpowiedzi na pytanie co powinniśmy zrobić, aby czuć się szczęśliwsi. Okaże się, że czasem jedynie drobne zmiany naszych przekonań potrafią skutecznie wpłynąć na wzrost poczucia szczęścia. Dowiemy się, jak świadomie praktykować działania, które pozwalają nam żyć lepiej oraz jakie zdrowe praktyki przyniosą najwidoczniejsze efekty. Dodatkowo zajmiemy się błędnymi przekonaniami na temat tego, co przynosi szczęście. 

Udział w szkoleniu wyposaży Cię w narzędzia, pomocne przy budowaniu twojego poczucia szczęścia.

Czas i miejsce szkolenia:
środa, godzina 17:00 – 19:00, 26.02.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety (35 zł) kupisz tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj21/

Spotkania poprowadzi Joanna Stawińska, psycholog i trener rozwoju osobistego, od lat pasjonująca się nurtem psychologii pozytywnej.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Leave a Reply