Warsztaty „Jak wspierać bliską osobę z problemami?” – 4.03.2020

Jak wspierać bliską osobę z problemami?

Choć bardzo byśmy tego chcieli, nigdy nie uchronimy w pełni swoich bliskich przed cierpieniem. Niekiedy zmagają się oni z problemami, które w danym momencie życia stają się obecne na co dzień. Takim problemem może być choroba swoja lub kogoś bliskiego, żałoba, rozstanie z partnerem, niepowodzenia zawodowe, trudności wychowawcze i wiele innych. Nie każda z takich osób chce lub może skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej, ale często ma wokół życzliwych ludzi, którzy także są w stanie udzielić wartościowego wsparcia.

Jeśli jesteś właśnie taką osobą i chciałbyś dowiedzieć się, jak skutecznie wspierać bliską osobę zmagającą się z problemem – weź udział w warsztacie i poznaj metody stosowane i rekomendowane przez osoby zajmujące się ochroną zdrowia psychicznego. Na warsztacie dowiesz się, jakich zachowań lepiej nie prezentować w obecności osoby zmagającej się z kłopotami oraz co możesz zrobić, aby w rzeczywiście wpłynąć na poprawę jej samopoczucia, nastroju i zdrowia. Otrzymasz także materiały, które pomogą ci usystematyzować zdobytą wiedzę. Spotkanie poprowadzi psycholog Joanna Stawińska, która na co dzień wspiera osoby zmagające się z trudnościami w swoim życiu.

Czas i miejsce szkolenia:
środa, godzina 17:00 – 19:00, 04.03.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety (35 zł) kupisz tutaj: https://evenea.pl/event/pokoj23/

Szkolenie poprowadzi psycholog Joanna Stawińska.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju

Leave a Reply