ODWOŁANE – Warsztaty „Autoempatia – jak zostać swoim przyjacielem? ” – 2.04.2020

Autoempatia - jak zostać swoim przyjacielem?

Autoempatia to umiejętność dbania o samego siebie. Rozwijając ją stajesz się swoim sprzymierzeńcem w realizacji życiowych celów. Dzięki nie budujesz wyrozumiałość, delikatność, wsparcie i zrozumienie wobec siebie, swoich uczuć i emocji. Życzliwa postawa wobec własnej osoby dodaje nam sił, odwagi i motywacji w codziennych zmaganiach.

Jeśli w twojej głowie częściej odzywa się wewnętrzny krytyk, punktujący regularnie twoje potknięcia i słabości, a wolisz, by jego miejsce zajął wspierający i życzliwy przyjaciel – weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak rozwinąć umiejętność autoempatii.

Podczas spotkania wyjaśnimy czym jest autoempatia oraz dlaczego tak trudno jest nam wykształcić wspierajacą postawę wobec samego siebie. Dowiemy się także, jak wzmacniać w sobie umiejętność autoempatii, uświadamiając sobie swoje emocje, odczucia i prawdziwe potrzeby.

Czas i miejsce szkolenia:
czwartek, godzina 17:00 – 19:00, 2.04.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Szkolenie poprowadzi psycholog Joanna Stawińska.

Bilety w cenie 35 zł są dostępne tutaj: https://app.evenea.pl/event/pokoj03/

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Leave a Reply