ODWOŁANE – Warsztaty „Niezbędnik trenera – emisja głosu” – 28.03.2020

Niezbędnik trenera - emisja głosu

Niezbędnik trenera to cykl warsztatów dedykowanych początkującym trenerom, mający na celu kształtowanie i rozwijanie podstawowych kompetencji potrzebnych w ich codziennej pracy. Tematem tej edycji będzie praca z głosem – najważniejszym narzędziem w pracy trenera. Podczas warsztatów poznasz skuteczne sposoby na podniesienie swoich możliwości głosowych. Należą do nich:

  • oddech przeponowo-żebrowy (podczas szkolenia poznasz korzyści płynące z wykorzystania tego oddechu oraz praktyczne sposoby jego regularnego ćwiczenia),
  • ćwiczenia usprawniające dykcję,
  • rzeczy, które twój głos pokocha i rzeczy, które nie będą mu sprzyjały.
Podczas warsztatów będziesz mieć okazję, aby nagrać swoją wypowiedź i usłyszeć siebie tak, jak słyszą cię inni. Każdy z uczestników otrzyma cenne wskazówki dotyczące usprawnień w tym obszarze.

Czas i miejsce szkolenia:
sobota, godzina 10:00 – 13:00, 28.03.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Szkolenie poprowadzi doświadczony trener i psycholog Joanna Stawińska.

Bilety w cenie 49 zł dostępne są tutaj: https://app.evenea.pl/event/pokoj04/

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Leave a Reply