ODWOŁANE – Warsztaty „Niezbędnik trenera – Icebreakery, czyli jak przełamać pierwsze lody” – 28.03.2020

Niezbędnik trenera - Icebreakery, czyli jak przełamać pierwsze lody

Niezbędnik trenera to cykl warsztatów dedykowanych początkującym trenerom, mający na celu kształtowanie i rozwijanie podstawowych kompetencji potrzebnych w ich codziennej pracy. Tematem tej edycji będą ćwiczenia rozpoczynające szkolenie. Najczęściej określamy je mianem lodołamaczy (ang. icebreakers), ponieważ pomagają one uczestnikom szkolenia nawiązać pierwsze interakcje. Stosuje się je, aby budować w grupię atmosferę życzliwości, bezpieczeństwa i zaufania, co jest bardzo ważnym elementem wpływającym jak efektywność szkolenia.

Podczas warsztatów poznamy różne rodzaje lodołamaczy – oparte na aktywności ruchowej, faktach z życia uczestników, z wykorzystaniem rekwizytów, kart czy obrazów. Każdy z uczestników otrzyma zestaw kilkunastu gotowych scenariuszy ćwiczeń, które może od razu zacząć wykorzystywać w swojej pracy. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał okazję sprawdzić się w roli trenera i samodzielnie poprowadzić wybrane ćwiczenie, otrzymując wartościową informację zwrotną dotyczącą swojego wystąpienia.

Czas i miejsce szkolenia:
sobota, godzina 15:00 – 18:00, 28.03.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety w cenie 49 zł dostępne są tutaj: https://app.evenea.pl/event/pokoj05/

Szkolenie poprowadzi doświadczony trener i psycholog Joanna Stawińska.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Leave a Reply