ODWOŁANE – Warsztaty „Automotywacja – jak motywować samego siebie?” – 25.03.2020

Automotywacja - jak motywować samego siebie?

Co zrobić, aby się chciało chcieć? Jak pobudzić samego siebie do podejmowania określonych zadań? Na warsztatach omówimy wiele sposobów ułatwiających dążenie do wyznaczonego celu, a także przyjrzymy się tym czynnikom, które zatrzymują nas w miejscu.

Umiejętność motywowania siebie samego jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności zarówno w obszarze osobistym jak i zawodowym. Osoby umiejące zmobilizować się do działania lepiej funkcjonują w dynamicznym środowisku i znacznie szybciej osiągają sukces.

Poznaj czynniki, które motywują właśnie ciebie. Zidentyfikuj swoje potrzeby. Rozpocznij proces wyznaczania celów. I podbuduj swoją wiarę w siebie.

Czas i miejsce szkolenia:
środa, godzina 17:00 – 19:00, 25.03.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są tutaj: https://app.evenea.pl/event/pokoj02/

Szkolenie poprowadzi psycholog, coach i mentor – Joanna Stawińska.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Leave a Reply