ODWOŁANE – Warsztaty „Wystąpienia publiczne – pokonaj swój stres” – 18.03.2020

Wystąpienia publiczne - pokonaj swój stres

Wystąpienia publiczne i umiejętność przemawiania to kompetencja, która jest niezwykle przydatna w budowaniu swojej kariery. Lęk przed wystąpieniami jest jednak jednym z najbardziej powszechnych lęków na świecie i od lat utrzymuje się w pierwszej dziesiątce rankingów prezentujących nasze największe obawy. Stres towarzyszący prezentacjom sprawia, że wielu z nas rezygnuje z przemawiania czy prowadzenia spotkań lub unika ich jak ognia, co skutecznie blokuje drogę do rozwoju zawodowego. To jest jakaś strategia służąca radzeniu sobie z tym problemem, ale czy nie lepiej byłoby nauczyć się, jak zapanować nad tremą i nerwami? Możesz to zrobić biorąc udział w warsztacie.

Podczas szkolenia odpowiemy sobie na pytanie, co dzieje się z naszym ciałem podczas prezentacji oraz w jaki sposób odczuwany stres wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Poznamy sześć skutecznych sposobów, które pozwalają na redukcję odczuwanego napięcia i koncentrują się na dwóch obszarach – fizjologicznym i psychologicznym. Celem szkolenia jest zmniejszenie napięcia związanego z wystąpieniami publicznymi, poznanie wybranych technik radzenia sobie ze stresem i podniesienie umiejętności prezentacyjnych.

Czas i miejsce szkolenia:
środa, godzina 17:00 – 19:00, 18.03.2020
Pokój Spokój ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.

Bilety w cenie 35 zł są dostępne tutaj: https://app.evenea.pl/event/pokoj01/

Szkolenie poprowadzi psycholog i doświadczony trener biznesu Joanna Stawińska.

Dlaczego warto wybrać warsztaty w Pokój Spokój?

Każde wydarzenie w Pokój Spokój cechuje kameralna, swobodna atmosfera. Spotykają się na nich ludzie, którzy aktywnie dążą do własnego rozwoju i są pozytywnie nastawieni do życia. Warsztaty tutaj są zawsze okazją do spędzenia czasu w miłym, relaksującym otoczeniu i zdobycia interesującej, solidnej dawki wiedzy. Wyjdziesz od nas zawsze w dobrym nastroju!

Leave a Reply