Poznaj lepiej samego siebie – sesja indywidualna

Poznaj lepiej samego siebie - sesja indywidualna

„Nosce te ipsum” to maksyma pochodząca od siedmiu mędrców starożytnej Grecji, wyryta na frontonie świątyni Apollina w Delfach, spopularyzowana przez Sokratesa. Możemy ją przetłumaczyć na „poznaj samego siebie”.

Dlaczego warto zgłębiać wiedzę o sobie samym? Choćby po to, aby każdego dnia budzić się z przekonaniem, że jestem we właściwym miejscu, z właściwymi ludźmi, wiem dokąd zmierzam, a moje życie ma sens.

Kiedy znamy swoje mocne strony, ograniczenia, osobowość, wartości – możemy z większą świadomością podejmować decyzję, rozwiązywać problemy, dokonywać wyborów czy obierać odpowiednie kierunki w naszym życiu.

Umów się na indywidualne spotkanie, na którym dowiesz się, z których sfer swojego życia jesteś zadowolony, a w których należy coś zmienić oraz jakie kroki podjąć, poznasz swój profil osobowościowy oraz zdefiniujesz najważniejsze w twoim życiu wartości.

Spotkania z cyklu „Poznaj lepiej samego siebie” odbędą się w dniach 3, 8, 10, 14, 15, 22, 23, 27 lipca w godzinach 10:00 – 20:00. Potrwają ok 90 minut. Koszt udziału w spotkaniu to 70 złotych.

Spotkania odbywają się w formule online, za pośrednictwem komunikatora Skype lub stacjonarnie w siedzibie Pokój Spokój przy ul. Kilińskiego 177 w Łodzi.


Aby zarezerwować swój termin napisz wiadomość na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl, w treści podając swoje imię i nazwisko oraz wybrany dzień i godzinę. W wiadomości zwrotnej potwierdzimy twoją rezerwację lub zaproponujemy alternatywny termin. Do zobaczenia!

Leave a Reply