Nowe wydarzenia w Pokój Spokój

Nowe wydarzenia w Pokój Spokój

Bardzo czekamy na czas, kiedy znów będziemy mogli zobaczyć się z Wami na warsztatach, a w międzyczasie proponujemy trzy interesujące wydarzenia, z których możecie skorzystać indywidualnie:

  1. Poznaj lepiej samego siebie – indywidualna sesja z psychologiem trwająca 90 minut, podczas której poznasz swój profil osobowościowy, zdefiniujesz najważniejsze w swoim życiu wartości i dowiesz się, jak kaształtuje się twoje zadowolenie z poszczególnych sfer życiowych. Warto, szczególnie jeśli pracujesz nad samooceną lub chcesz zwiększyć wiedzę na swój temat.
  2. Poznaj swoje mocne strony – indywidualna sesja z psychologiem trwająca 90 minut, podczas której poznasz swoje mocne strony i talenty w oparciu o kwestionariusz VIA Character Strenghts. Warto, jeśli chcesz się rozwijać na polu zawodowym lub osobistym.
  3. Indywidualny trening antystresowy – indywidualna sesja z psychologiem trwająca 90 minut, podczas której poznasz wybraną technikę relaksacyjną (do wyboru – oddech przeponowy, trening progresywnej relaksacji mięśniowej metodą Jacobsona lub midfulness – praktyka uważności. Warto, jeśli zmagasz się ze zwiększonym poziomem stresu w życiu i chcesz poznać skuteczną metodę jego redukcji.

Jeśli chcesz wziąć udział w którymkolwiek spotkaniu, napisz do nas na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl

Odpowiemy na wszelkie pytania, dopasujemy termin i podpowiemy jak dokonać rezerwacji. Spotkania odbywają się w siedzibe firmy przy al. Kościuszki 3 w Łodzi oraz online. Koszt spotkania to 70 złotych za wydarzenie 1 i 3 oraz 80 zł za wydarzenie dotyczące mocnych stron.

 

 

Leave a Reply