Karta podarunkowa – Podaruj bliskim odrobinę spokoju

Karta podarunkowa - Podaruj bliskim odrobinę spokoju

Zbliżające się Święta to wyjątkowy czas w roku. Czerpiemy radość z obdarowywania bliskich i sami cieszymy się z otrzymanych prezentów. Jeśli nie masz jeszcze prezentu dla przyjaciela lub rodziny wybierz naszą kartę i podaruj im odrobinę spokoju.

Karta Podarunkowa Pokój Spokój to bon, który możesz sprezentować wybranej osobie. Można wykorzystać ją do zakupu usług oferowanych przez naszą firmę – są to spotkania indywidualne z trenerem/psychologiem (wsparcie psychologiczne, nauka technik relaksacyjnych i radzenia sobie ze stresem, sesje coachingowe, praca nad rozwojem swoich umiejętności), świadczone w siedzibie Pokój Spokój, online lub telefonicznie.

Kartę możesz zasilić wybraną przez siebie kwotą (min. 30 zł), a obdarowana przez ciebie osoba będzie mogła korzystać z usług Pokoju za jej okazaniem. Karta jest ważna do 31.12.2021 roku. Otrzymujesz ją w formie elektronicznej na wskazany przez ciebie adres mailowy.

Kartę zamówisz pisząc maila na adres kontakt@pokoj-spokoj.pl podając w nim kwotę zasilenia karty. W wiadomości zwrotnej (wyślemy ją w ciągu 24 godzin) otrzymasz od nas dane do płatności – link do płatności kartą lub dane do wykonania przelewu. Wybierzesz wygodną dla siebie formę płatności. Karta trafi do ciebie po zaksięgowaniu wpłaty.

Przed zakupem, zapoznaj się z regulaminem korzystania z karty dostępnym poniżej:

Regulamin karty podarunkowej Pokój Spokój – 2020

Cudownych, spokojnych Świąt!

Leave a Reply