Ebook „Mogę inaczej” – premiera

Ebook "Mogę inaczej" - premiera

„Mogę inaczej. O odkryciach, których dokonujemy u psychologa” to najnowszy ebook autorstwa naszego psychologa – Joanny Stawińskiej. Ta wyjątkowa pozycja to psychologiczna podróż przez przełomowe refleksje i inspirujące wnioski, które przychodzą do nas za drzwiami gabinetu. Jej początkiem był cykl grafik #inspiracje, które pojawiły się na Facebook’owym fanpage Pokój Spokój. Proste grafiki poruszające tematy dla nas ważne stały się popularne i poruszyły serca wielu osób.

ZAMÓW EBOOK >>

Ebook jest podzielony na pięć części. Są to RELACJE, PRZEKONANIA, EMOCJE, POTRZEBY i NASTAWIENIE. W każdej z tych części znajdą się pasujące do motywu grafiki z krótkimi, dającymi do myślenia refleksjami. Każdy obrazek to również jeden komentarz, a razem tworzą one inspiracje. Inspiracje do przemyśleń, zmiany, nauczenia się czegoś nowego lub po prostu do uśmiechu.

Ta książka będzie dobrym wyborem dla Ciebie, jeśli:

  • Fascynują cię inni ludzie i to, jak radzą sobie z trudnościami,

  • Potrzebujesz mądrego wsparcia w swojej codzienności,

  • Interesuje Cię praca psychologa lub chcesz wiedzieć, jak wygląda spotkanie w gabinecie,

  • Wewnętrzny rozwój jest ważną dla Ciebie wartością.

Zamawiając ebook otrzymasz pakiet zawierający książkę w formacie PDF, epub oraz mobi. Jego koszt to 39 zł. Możesz zamówić swój pakiet tutaj:

ZAMAWIAM EBOOK >>

O autorce:

Joanna Stawińska – psycholog, autorka licznych szkoleń i kursów z zakresu umiejętności społecznych. Prowadzi w Łodzi gabinet psychologiczny, a ze swej codziennej pracy czerpie nieustającą inspirację. Lubi mawiać, że jej pasją jest drugi człowiek. Z dużą dozą empatii i łagodności towarzyszy swoim klientom w trudnych momentach życiowych, pomaga budować głębokie relacje, uczy jak radzić sobie ze stresem oraz pomaga dokonywać dobrych wyborów. Jej misją jest profilaktyka zdrowia psychicznego. Z pasją tworzy także podcasty o tematyce psychologicznej oraz relaksacyjne bajki dla dzieci. Uważa, że prawdziwą sztuką jest mówienie w prosty sposób o rzeczach trudnych, a ta myśl towarzyszy jej przy tworzeniu książek i materiałów edukacyjnych.

ZAMÓW EBOOK >>

Leave a Reply