Kursy online

TRENING ASERTYWNOŚCI - kurs online

Naucz się odmawiać bez poczucia winy i radzić sobie z krytyką. Poczuj wolność, jaką daje bycie sobą niezależnie od sytuacji i oczekiwań innych.
KURS ONLINE

Pokonaj stres. Jak wieść spokojne i szczęśliwe życie

Zapanuj nad stresem i poznaj narzędzia, które pozwolą ci odzyskać spokój i równowagę. Zdobądź rzetelną wiedzę psychologiczną i popraw jakość swojego życia! 20 inspirujących wykładów, dodatkowe materiały szkoleniowe z ćwiczeniami, testy utrwalające wiedzę i unikalne miesięczne wyzwanie antystresowe – to wszystko czeka na ciebie w tym wyjątkowym kursie.

ROZPOCZNIJ KURS>>

Zrób pierwszy krok
na drodze
do osiągnięcia spokoju!

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i zapisz się na darmowy e-kurs „ Radzenie sobie ze stresem”.  Po zapisaniu się na szkolenie przez 8 dni będziesz otrzymywać od nas wiadomości z cennymi wskazówkami, praktykami i ćwiczeniami pomagającymi w redukcji codziennego napięcia. 


Dlaczego Warto?

Wielu z nas chciałoby efektywniej radzić sobie z własnym stresem. Podzielę się z Tobą dobrą wiadomością – posiadasz wszelkie potrzebne zasoby, aby móc to osiągnąć! Być może potrzebujesz jedynie wiedzy, która pozwoli Ci z nich korzystać. Zapisując się na e-kurs uzyskasz do niej dostęp, a dzięki jej praktycznemu zastosowaniu, odzyskasz wewnętrzny spokój.

Tak chcę się zapisać!

 

KURS ONLINE

Zbuduj poczucie własnej wartości

Niskie poczucie własnej wartości to problem, który dotyka wielu z nas. Jeśli brakuje ci wiary i pewności siebie, marzysz o wyższej samoocenie i dobrej relacji z samym sobą – koniecznie zajrzyj na kanał Pokój Spokój na YouTube. Znajdziesz tam wartościowe materiały i ćwiczenia, które pomogą ci zbudować twoje poczucie wartości.

ROZPOCZNIJ KURS >>