MOGĘ INACZEJ

JUŻ W SPRZEDAŻY!

EBOOK "MOGĘ INACZEJ"

O odkryciach, których dokonujemy u psychologa

ZAMÓW EBOOK >>

WOLISZ AUDIOBOOK?

Każdego dnia rozmawiam jako psycholog z cudownymi ludźmi, którzy mają inspirujące przemyślenia i mądre refleksje. To właśnie one tworzą wyjątkowy ebook Mogę inaczej. O odkryciach, których dokonujemy u psychologa. Książka ta jest unikalnym zapisem wewnętrznej drogi, jaką przechodzimy pracując wspólnie z psychologiem. Dotyka wielu ważnych dla nas wszystkich tematów, opisując to, co często trudno nam zrozumieć w prosty i przejrzysty sposób. Ebook jest podzielony na pięć części. Są to RELACJE, PRZEKONANIA, EMOCJE, POTRZEBY i NASTAWIENIE. W każdej z tych części znajdą się pasujące do motywu grafiki z krótkimi, dającymi do myślenia refleksjami. Każdy obrazek to również jeden komentarz, a razem tworzą one inspiracje. Inspiracje do przemyśleń, zmiany, nauczenia się czegoś nowego lub po prostu do uśmiechu.

Ta książka będzie dobrym wyborem dla Ciebie, jeśli:

  • Fascynują cię inni ludzie i to, jak radzą sobie z trudnościami,

  • Potrzebujesz mądrego wsparcia w swojej codzienności,

  • Interesuje Cię praca psychologa lub chcesz wiedzieć, jak wygląda spotkanie w gabinecie,

  • Wewnętrzny rozwój jest ważną dla Ciebie wartością.

Zamawiając ebook otrzymasz pakiet zawierający książkę w formacie PDF, epub oraz mobi. Jego koszt to 39 zł. Możesz zamówić swój pakiet tutaj:

ZAMAWIAM EBOOK >>

Możesz także zamówić książkę w postaci audiobooka. Nagrania w formacie MP3 wraz ze zbiorem grafik to pakiet, którego cena również wynosi 39 zł. Możesz zamówić go tutaj:

ZAMAWIAM AUDIOBOOK >>

Zobacz, co mówią o książce inni

PIERWSZE OPINIE

Patrycja

Jak rozmowa z kimś bliskim

Jestem zachwycona i poruszona. Czytając książkę miałam wrażenie, jakbym rozmawiała z kimś bliskim i życzliwym. Autorka prowadzi czytelnika przez cenne rozważania odwołując się do swoich doświadczeń, dzięki czemu miałam wrażenie, jakby opowiadała mi coś znajoma osoba. Ważne myśli są spisane obiektywnie, odwołują się do faktów. Nie mam poczucia, że tekst coś sugeruje, raczej delikatnie zachęca do refleksji. Książka o tematyce psychologicznej napisana cudownie prostym językiem – warto!

Ula

Świetnie połączenie grafiki i tekstu

Prócz treści, która zawiera niezwykle interesujące zagadnienia dotyczące życia i osobistego rozwoju, zachwyciła mnie kompozycja tej książki. Barwne ilustracje, opatrzone ciekawym komentarzem tworzą bardzo przystępną formę, do której mam ochotę wracać. Lekka oprawa tematów dużej wagi – to coś, co naprawdę mnie urzekło.

Tomasz

Dla wszystkich, których ciekawi praca z psychologiem

Czytając tą książkę mogłem zbudować w swojej głowie realistyczny obraz tego, jak wyglądają spotkania za drzwiami gabinetu psychologicznego. Dla mnie, jako przyszłego psychologa, było to doświadczenie o wielkiej wartości. Autorka przytacza ciekawe przemyślenia klientów i prowadzi nas łagodnie przez najważniejsze życiowe tematy. Pokazuje także, że praca z psychologiem może przynieść ulgę i pomóc w budowaniu własnego szczęścia – nie bójmy się jej spróbować!

O autorce:

Joanna Stawińska – psycholog, autorka licznych szkoleń i kursów z zakresu umiejętności społecznych. Prowadzi w Łodzi gabinet psychologiczny, a ze swej codziennej pracy czerpie nieustającą inspirację. Lubi mawiać, że jej pasją jest drugi człowiek. Z dużą dozą empatii i łagodności towarzyszy swoim klientom w trudnych momentach życiowych, pomaga budować głębokie relacje, uczy jak radzić sobie ze stresem oraz pomaga dokonywać dobrych wyborów. Jej misją jest profilaktyka zdrowia psychicznego. Z pasją tworzy także podcasty o tematyce psychologicznej oraz relaksacyjne bajki dla dzieci. Uważa, że prawdziwą sztuką jest mówienie w prosty sposób o rzeczach trudnych, a ta myśl towarzyszy jej przy tworzeniu książek i materiałów edukacyjnych.

To, co znajduje się za nami i to, co znajduje się przed nami jest drobnostką w porównaniu z tym, co jest w nas.

Ralph Waldo Emerson

Zobacz Facebookowy cykl #inspiracje

Od którego wszystko się zaczęło!

ZAMÓW EBOOK

Mogę inaczej. O odkryciach, które dokonujemy u psychologa

WOLISZ AUDIOBOOK?