„Pokonaj stres. Jak wieść spokojne i szczęśliwe życie?” – premiera kursu online

"Pokonaj stres. Jak wieść spokojne i szczęśliwe życie?" - premiera kursu online

Weź udział w kursie, dzięki któremu skutecznie zredukujesz poziom stresu w swoim życiu.

Rozpocznij szkolenie, które wyposaży cię w narzędzia do skutecznej redukcji stresu i zdobądź wiedzę, która pozwoli ci wieść spokojniejsze i szczęśliwsze życie. Kurs składa się z 5 części teoretycznych i 12 modułów praktycznych, zawierających precyzyjne instruktaże metod relaksacji i odprężania. Przygodę wieńczy unikalne, miesięczne wyzwanie antystresowe, które pozwoli ci utrwalić nowe nawyki.

ROZPOCZNIJ KURS>>

Kto może skorzystać biorąc udział w kursie?

Z kursu może skorzystać każdy, kto chciałby lepiej radzić sobie z napięciem i opanować nawyki poprawiające zdrowie i jakość życia. Jeśli nigdy wcześniej nie interesowałeś się tym tematem – poszczególne moduły wprowadzą cię w ten obszar wiedzy krok po kroku. Jeśli jesteś osobą, która świadomie dba o swoje zdrowie psychiczne i dobre nawyki – dzięki mnogości metod i technik z pewnością znajdziesz wiele nowych, inspirujących sposobów na zadbanie o swoją wewnętrzną równowagę.

Co otrzymasz przystępując do kursu?

Biorąc udział w kursie otrzymasz 20 inspiujących wykładów wraz z materiałami dodatkowymi w formie PDF, w których znajdziesz opisy ćwiczeń, propozycje książek i artykułów poszerzających zdobytą wiedzę oraz linki do filmów, dzięki którym dowiesz się jeszcze więcej. Wiele modułów posiada testy podsumowujące wiedzę, które utrwalą materiał i – uwaga – nie raz wywołają uśmiech na twojej twarzy! Ważnym elementem kursu jest także wyzwanie antystresowe, które pozwoli ci doświadczyć dobroczynnego wpływu wdrożenia wiedzy w swoje życie. Na dołączonym forum poznasz inne osoby poszukujące szczęścia i równowagi, a dzięki stałemu kontaktowi z autorem możesz na bieżąco rozwiązywać napotkane trudności i rozwiewać powstałe wątpliwości.

Co wyróżnia ten kurs na tle innych?

Wybierając ten kurs poznasz wiele metod potwierdzonych naukowo – jego autorem jest dyplomowany psycholog, który zadba o to, aby wiedza była przekazana w sposób jasny i zrozumiały. Zabierzemy cię do różnych miejsc, w których można osiągnąć spokój i wiele z nich nie ma nic wspólnego z tradycyjną salą szkoleniową – wszystko po to, aby nauka była przyjemna i angażująca. Kurs to przede wszystkim praktyka. Poznając liczne metody przejdziesz trening, który pozwoli ci na korzystanie z nich niemalże od razu po zapoznaniu się z materiałem szkoleniowym.

Weź udział w kursie i odzyskaj wewnętrzny spokój.

ROZPOCZNIJ KURS>>

 

Leave a Reply