Zaburzenia lękowe są jednymi z najczęściej diagnozowanych zaburzeń psychicznych w Europie. Stany lękowe i ich szczególnie dotkliwy rodzaj – ataki paniki stanowią poważny problem wielu osób. Ich występowanie, a także obawa o wystąpienie ataku, wpływają na pogorszenie jakości naszego życia. Podczas webinaru przybliżymy szczegóły tego zagadnienia, metody leczenia oraz skuteczne sposoby radzenia sobie z nim na co dzień.
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.
Podczas webinaru dowiesz się:
Każdy uczestnik webinaru otrzyma dostęp do nagrania webinaru, materiały szkoleniowe zawierające praktyczne informacje poruszane na spotkaniu oraz 3 karty pracy, które mogą być stosowane w samodzielnym radzeniu sobie z lękiem lub w pracy terapeutycznej z pacjentem. Wśród kart znajdzie się:
Webinar jest przeznaczony dla osób zmagających się z atakami paniki oraz dla specjalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu pomocy osobom doświadczających lęku napadowego.
Uwaga! Webinar może być pomocny w radzeniu sobie z lękiem, ale nie zastąpi konsultacji lekarskiej ani psychoterapii – form leczenia zalecanych przy zaburzeniach lękowych.
Webinar odbędzie się 10.11.2022 o godzinie 18:30 i potrwa 90 minut. Koszt udziału w spotkaniu to 59 złotych.
Rejestrując się na webinar otrzymujesz:
Rejestracja na webinar wymaga wykupienia miejsca uczestnictwa na webinarze w cenie 59 złotych, możesz dokonać jej klikając w dedykowany link poniżej. 3 dni przed planowanym rozpoczęciem webinaru otrzymasz link do pokoju na platformie Clickmeeting wraz z hasłem – tam odbędzie się spotkanie. Materiały uczestnictwa, dyplomy oraz dostęp do nagrania webinaru prześlemy w ciągu 7 dni od zakończenia wydarzenia.
Webinar poprowadzi psycholog mgr Joanna Stawińska, udzielająca na co dzień wsparcia psychologicznego w gabinecie Pokój Spokój w Łodzi. Członek stowarzyszenia Social Psychology Network, zrzeszającego psychologów społecznych na całym świecie. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i społecznych oraz udzielania pomocy psychologicznej. Jej specjalnością jest tematyka profilaktyki stresu oraz leczenia jego następstw, a także obszary związane z zaburzeniami afektywnymi i lękowymi, ze szczególnym uwzględnieniem napadów paniki. Obecnie w trakcie finalizowania specjalizacji z zakresu psychopatologii na Wesleyan University. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu umiejętności trenerskich i psychologicznych biorąc udział w kursach i szkoleniach organizowanych na całym świecie.